چند تا سوال اساسی و مهم وقتی یه بچه دو ساله داری!

 *چطور می شه بچه دو زبانمون رو راضی کنیم بجای حرف زدن به زبون خودش که خیلی هم زیبا و فصیح و فضاییه اما نامفهوم برای دیگران, بیشتر به زبان ما حرف بزنه که حالا دیگه یادش گرفته؟(شهیار گاهی به زبان عجیب خودش حرف میزنه اونم مدتی طولانی و با عباراتی طولانی و گاهی به زبان فارسی)

*آیا خوبه که تمرکز بچه ها روی یک کار و فقط یک کار اینقدر بالاست که حتی وقتی می خوان لقمه بعدی غذاشونو بخورن اگه قبلی رو قورت نداده باشن از دهنشون بیرون میارن که کارا با هم قاطی نشه؟

*آیا بهتره یه پولی کنار بذاریم در لیست پس اندازهامون که به محض اینکه یخچال و تلویزیون توسط بچه مون داغون شد زود بریم جاش بخریم؟

*از کجا می شه یه سشوار بی سیم خرید که موقع خشک کردن موها و گوش بچه راحت تر دنبالش بدوییم؟

پ.ن: و این سوالات ادامه دارد!

/ 4 نظر / 35 بازدید
محمد

به وبلاگه من هم سربزنید

mahtab

جواب سوال 1: شما باید برید و زبون بچه رو یاد بگیرید نه اینکه اون زبون شما رو بیشتر استفاده کنه[چشمک] جواب سوال 2: اگه منظورت دراوردن لقمه ی دوم تا تموم نشدن اولیه دقیقا مثل پسر منه با این تفاوت که پسر من خودبخود (مثل ماشین لباسشویی) تا کارش تموم نشه دهانش رو باز نمیکنه برای بعدی (باید خالی خالی بشه دهانش)[نیشخند] جواب سوال3:کنار بذاریم یا نذاریم مجبور میشیم تهیه کنیم جدیدش رو... (اما پسر من زیاد خرابشون نکرده و نمی کنه، نمیدوم چرا؟) و اما جواب سوال اخر: میگن نیاز پدر خلاقیته....باید اختراعش کنیم من و شما[لبخند] (البته پسر من میشینه و تکون نمیخوره موقع عملیات سشوار کشی)

لیلی

من موهای پسرم رو سشوار نمی کنم چون خودم عادت به سشوار کشدن ندارم و گرمم میشه. ارمیا هم که از اول از صدای سشوار می ترسید پس بی خیالش شدیم و با همون روسری و کلاهی که بعد از حمام بیست دفعه از سرش درمیاره سر می کنیم

mahtabمامان عليرضا

سلام سال نو مبارک خيلي وقته ننوشتيد نگرانتون شدم خوبين ان شاالله؟!؟!